• slide-001.jpg
  • slide-002.jpg
  • slide-003.jpg
  • slide-004.jpg
  • slide-005.jpg

chief

Євген Михайлович Козік

Генеральний директор
УНЗК «Важмашімпекс»

Шановні Пані та Панове!

Українська національна зовнішньоекономічна корпорація «Важмашімпекс» була створена 27 травня 1996 року за ініціативою і за підтримки Міністерства промислової політики України та провідних українських підприємств важкого машинобудування для координації і об'єднання зусиль машинобудівних підприємств і організацій в галузі експорту машин і устаткування, монтажу і введення в експлуатацію промислових об’єктів за кордоном на умовах «під ключ», а також надання необхідного технічного сприяння.

Міністерство промислової політики України визначило «Важмашімпекс» головною організацією в галузі зовнішньоекономічної діяльності машинобудівних підприємств.

Засновниками корпорації є всесвітньо відомі проектні організації, виробники та експортери продукції важкого машинобудування. Зазначені високотехнологічні підприємства виробляють і постачають обладнання для ГЕС, ТЕС, АЕС, газотурбінних ЕС, доменних печей, сталеливарних, прокатних і трубопрокатних цехів.

Діяльність «Важмашімпекс» сконцентрована в основному на проектах металургійної, енергетичної, нафтогазової і гірничодобувної промисловості.

Якість продукції забезпечується багаторічним досвідом бездоганної діяльності на світовому ринку і підтверджена міжнародним сертифікатом якості TUV NORD.

Корпорація володіє великим досвідом участі і перемог в міжнародних тендерах. Ми маємо у своєму розпорядженні фінансові та організаційні ресурсі для реалізації проектів, що істотно спрощує нашим партнерам процес виходу на зовнішні ринки. Ми професійно виконуємо роботи з:

  • підготовки тендерної документації відповідно до міжнародних стандартів;
  • виставлення банківських гарантій і фінансування виробництва;
  • управління проектами будівництва і здачі промислових об'єктів «під ключ».

Наша компанія інтегрує діяльність різних підприємств в єдиний комплекс, що дозволяє підвищити ефективність реалізації комплексних проектів. У відносинах з Замовником «Важмашімпекс» виступає в ролі генерального підрядника і несе повну відповідальність за якість всіх робіт, які виконуються як окремо взятими підприємствами, так і в рамках проекту в цілому.